izmir web tasarım
0533 666 21 21
izmir web tasarım

e-ticaret sistemleri / Web Tasarım

E-Ticaret 2016 - 2018

2016 yılında hedeflenen Türkiye deki internet kullanıcı sayısı, 47 milyon kişi olarak saptanmıştır. Bu hedef ile günümüz, iş adamları, esnafları ve girişimcileri E-Ticaret sistemlerini ve web sitelerini anlamak adına ARGE çalışmalarına çoktan başlamışlardır.

Artık evlerden sipariş edilen tüm ürünler sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar gelmektedir ve bununla alakalı olarak normal ticaret yürütülürken internette bir mağaza açmak ise hem moda hem de ek gelir olmaya başladı.

İleri ki zamanlarda insanların sadece internetten alışveriş edeceğini düşünür isek, bu sayı 2018 yılında 50-55 milyon kullanıcıya ulaşacağının sinyalini vermektedir.

 

E-Ticaret Sitesi ve sistemleri

İnternette sağlam bir arayüzü olan ve tüm ürünlerinizin tane tane sade bir şekilde listelendiği web siteniz olsun istemez misiniz?

Günümüzde çoğu E-ticaret sitelerinin arayüz tasarımları hep aynı standartta ve karışıklıktadır. Bunun nedeni ise hazır E-Ticaret sistemlerini kullanmak ve hep aynı temalara sahip olmaktır.

Hazır E-ticaret siteleri ülkemizde oldukça yaygındır. Aslında bu sistemlerin satılması oldukça yanlış ve tehlikelidir. Durum şudur ki; yüzbinlerce insana satılmış olan bu sistemlerin güvenilirliği oldukça vahim durumdadır.

İşte tamda burada Fikir Studyosu olarak sizlere tamamen size ait olan bir E-Ticaret sistemi sunuyoruz.

Tasarımı, yazılımı ve hatta yönetim paneli bile size özel olarak uygulanmış bir siteden bahsediyorum :)
 

 

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret sitenizin olması sizi başarıya götürmeyecektir. Başarı için en önemli unsur Marka Yönetimi'nde yatmaktadır. Markanızın görünebilirliğini arttırmak ve hedeflenen kitleye ulaşmak yine reklam maliyetlerinden geçer.

Bırakın bu işi Fikir Studyosu ekibi sırtlasın ve sizleri başarıya en hızlı şekilde götürsün...

Bunun için E-ticaret paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paket içeriği; Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Kargo Paketi Tasarımları, Email Şablonları, E-Ticaret Sistemleri, Sosyal Medya Yönetimi gibi birçok paket içeriği sizleri bekliyor.

Tıkla... Hemen Teklif Verelim!
İrtibat Ofisi Konak Mah. 871 Sokak. No: 19. Kızlarağası Hanı.
Üstkat. No: 102 Kemeraltı / Konak / İzmir
0.533 666 21 21 bilgi@fikirstudyosu.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar


Mesai Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:30


web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir