izmir web tasarım
0533 666 21 21
izmir web tasarım

web Tasarım / Yazılım Geliştirme

web Tasarım

Bireysel yada Kurumsal olarak internet sektöründe ki kimliğinizi yansıtacak bir yapı taşıdır web sitesi. Web tasarım sektöründe ki tecrübelerimiz 10. yılımıza iştirak ediyor. Web sayfalarınızın tüm sayfaları özen ile tasarlanıp tüm tarayıcılarda kontrol edilerek yapılandırılır.

Tasarlanan her web sitesi için birde ücretsiz mobil siteniz olur, bu da
responsive dediğimiz tasarım altyapısından kaynaklanır. Bizden hizmet alan yada alacak olan tüm müşterilerimizin web tasarımları, responsive olarak tasarlandığı için, hem web sayfanız bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda (Akıllı Telefon ve Tabletler) sorunsuz olarak görüntülenir.

Bu sayede, internette ki kimliğiniz olan web sitesi tasarımı yapıldıktan sonra extra olarak mobil site ihtiyacınız ortadan kaybolur. Ücretsiz olarak mobil cihazlarda görüntülenen dokunmatiğe duyarlı bir web siteniz olur.

 

web yönetim paneli

Web siteniz için tasarlanan web tasarım arayüzü, ziyaretçilerinizin kullanımı açısından kullanıcı dostu olarak tasarlanır. Bu tasarımı hem pc de hem mobilde rahatça gezinmeleri göz önünde bulundurularak web tasarım yapılır.

Yapılan web sayfanızın arka planında sadece size ait olan bir yazılım entegre edilir. Biz bu yazılıma Admin Panel (Yönetim Paneli) diyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarına bu yönetim paneli sayesinde ulaşabilir, dilediğiniz değişiklikleri 7/24 dilerseniz akıllı telefonunuzdan bile gerçekleştirebilirsiniz.

Yönetim paneli sayesinde, web sayfanız güncel kalacaktır. İstediğiniz an, fotoğraf yükleyebilir, içerik ekleyebilir, ürünlerinizi güncelleyebilirsiniz.
 

 

web yazılım ve geliştirme

Web üzerinden, dilediğiniz yazılım programlamasını gerçekleştirebiliriz. Bunun için ekibimizde bulunan ve bu işlere gönül vermiş, lisanslı, sertifikalı ve kişisel gelişim eğitimine kadar tüm eğitimleri almış özel yazılımcılarımız bulunmaktadır.

Web yazılım ile neler yapılabilir?
Aklınızdaki tüm yazılımsal işleriniz web servislerinde çalışacak şekilde yapılandırılabilir. Bu sayede web sunucularında barınacak, dilediğiniz an dilediğiniz yerden  bağlanabileceksiniz. Cloud sistemlerin (Bulut Sistem) revaçta olduğubu bu zamanda, artık tüm işleyişinizi dilediğiniz an dilediğiniz yerden yapabileceksiniz.

Hemen Teklif Verelim!

İrtibat Ofisi Konak Mah. 871 Sokak. No: 19. Kızlarağası Hanı.
Üstkat. No: 102 Kemeraltı / Konak / İzmir
0.533 666 21 21 bilgi@fikirstudyosu.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar


Mesai Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:30


web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir