izmir web tasarım
0533 666 21 21
izmir web tasarım

sosyal medya yönetimi ve pazarlama

Sosyal Ağ / Medya Yönetimi

Sosyal ağ platformları ülkemizde oldukça yaygındır. Bu sayede her yaş kesiminden insan bu sosyal medyalarda her 15 dk. da bir giriş yapmaktadır.

Sosyal medya'yı doğru kullanmak, markanızı ve prestijinizi arttıracaktır.
Doğru yapılanma ve operasyon ile sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir, sizleri hedef kitleniz ile samimi bir bağ oluşturabiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi sadece Facebook, Instagram, Twitter veya YouTube ile sınırlı değildir. Aklınıza gelen tüm sosyal medya yönetimini uzmanlarımız markanız adına yönetebilmektedir.

 

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızı ziyaretçileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim, hem takipçileriniz memnun kalsın hem de siz doğru bir çizgide takipçilerinize seslenin...

Facebook Sayfa Yönetimi - İnstagram Sayfa Yönetimi - Youtube Sayfa Yönetimi - Twitter Sayfa Yönetimi - Google+ Sayfa Yönetimi.

Aklınıza gelen tüm sayfalarınızı uzman ekibimiz yönetebilmektedir.

Sayfa yönetiminde, tüm grafik ve içerik paylaşımları tarafımızca yürütülmektedir. Profesyonel grafik ekibimiz ve içerik ekibimiz ile sosyal medya hesaplarınıza can katalım sizde heyecanını yaşayın :)

 

Facebook Reklamları

Facebook günümüzde hemen hemen olmazsa olmazlarından artık. Dolayısı ile bu tarz bir platformda reklam vermek oldukça akıllıca bir adım hem de oldukça ucuz :)

Web sayfanızın reklamını, ürününüzün yada markanızın reklamını kısa vadede çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Facebook reklamları belirlenen bütçeye ve kriterlere göre hedef kitlesinin ayarlanması sonucu sizlere doğru ve başarılı reklam hedefine ulaştıracaktır.

Hemen Teklif Verelim!

İrtibat Ofisi Konak Mah. 871 Sokak. No: 19. Kızlarağası Hanı.
Üstkat. No: 102 Kemeraltı / Konak / İzmir
0.533 666 21 21 bilgi@fikirstudyosu.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar


Mesai Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:30


web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir