izmir web tasarım
0533 666 21 21
izmir web tasarım

Google Reklamları / Facebook Reklamları

GooGLE Reklam / GooGLE Adwords

Google reklamlarını sizin için yönetiyoruz. Hedef kitlenize küçük bir ARGE yaptıktan sonra, rakiplerinizi inceliyor ve onların en vurucu darbelerinin önüne geçmek için kolları sıvıyoruz.

Google Adwords diğer bir adıyla Google Reklam Kelimeleri, hedef kitlenizdeki insanların ne gibi aramalar ile pazarınıza giriş yaptığını keşfediyor, bütçenize uygun reklam planları hazırlıyoruz.

Google için anahtar kelimelerinizi tüm detayları ile çalışıyor ve sizlere günlük haftalık ya da aylık raporlar sunuyoruz.

 

GooGLE SEO

Google SEO ile sizleri ilk sayfaya taşıyabilir, hatta orada uzun yıllar zaman geçirmenizi sağlayabiliriz :)

Google SEO bir arama motoru optimizasyonudur. İşleyişi kısaca anlatmak gerekir isek;

Google web sayfanızı belli periyodlar ile tarayacaktır, bu taramalarda web sitenizin arayüz tasarımından renk paletine kadar, arka plandaki yazılım sisteminden kodların yapısına kadar tüm planları Google bot sayesinde tarar. Bu taramada sitenizde güven vermeyen bir şey hissettiğinde siteniz geriler veya hiç çıkmaz bile :(

Yapılması gerekenler, iyi bir web tasarımı ve altyapısı + anahtar kelimelerin her sayfaya kısa, düzenli ve doğru girilmesi. Web sitenizde ki içeriklerin güncel olması. Başka siteler ile link bağlantıları bulunması gibi bir sürü iş planı vardır.

 

Facebook Reklamları

Facebook günümüzde hemen hemen olmazsa olmazlarından artık. Dolayısı ile bu tarz bir platformda reklam vermek oldukça akıllıca bir adım hem de oldukça ucuz :)

Web sayfanızın reklamını, ürününüzün yada markanızın reklamını kısa vade de çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Facebook reklamları belirlenen bütçeye ve kriterlere göre hedef kitlesinin ayarlanması sonucu sizlere doğru ve başarılı reklam hedefine ulaştıracaktır.

Tıkla... Hemen Teklif Verelim!
İrtibat Ofisi Konak Mah. 871 Sokak. No: 19. Kızlarağası Hanı.
Üstkat. No: 102 Kemeraltı / Konak / İzmir
0.533 666 21 21 bilgi@fikirstudyosu.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar


Mesai Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:30


web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir