izmir web tasarım
0533 666 21 21
izmir web tasarım

Yazılım Programlama ve Geliştirme

Özel Yazılım Programlama

Adından da anlaşılacağı gibi, size ait ve tamamen size özel olan bir yazılımın , sizina dınıza tarafımızça işlenlesidir.

Fikrinizde canlandırdığınız tüm işlemleri yazılımsal olarak yapabilir bunu yazılım uzmanlarımız aracılığı ile sizin adınıza programlayabiliriz.

Stok takip sistemlerinden tutun, mobil uygulamaya kadar, geçiş kontrol sistemlerinden, kapalı ödeme sistemlerine kadar, Sadakat uygulamalarından, Sipariş yönetim sistemlerine kadar tüm aklınıza gelecek ve burada dile getirmediğimiz bütün yazılım programlama işlemlerini size özel yapıyoruz.

 

Yazılım Geliştirme

Daha önce bizim yada başka bir firma tarafından yazılan yazılımları, geliştirebilir ve devam edecek bir döngüye sokabiliriz.

Yazdığımız tüm yazılım programlama işlerimiz, güncellemelerimiz ile geliştiriliyor. Bizden aldığınız yazılım hizmetlerinde hiç bir zaman geri planda kalmazsınız. Herzaman Güncel yazılımlara sahip olur en son sistemleri kullanmayı hedeflersiniz.

Mobil Yazılımlar veya uygulamalar için yazılım ekibimiz dilerseniz Android dilerseniz iOS (Apple) işletim sistemlerine uyugn yazılımalr yapabilirler.

Mobil ugulamalarınız Google Store veya App Store da yerini almaya çok uzak değil :)


 

 

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamalar günümüzdei akıllı telefon ve tabletlerimizin vazgeçilmez bir unsuru halinde. Gogole Market veya Apple Marketlere giriş yapmadan ugulama indirmeden hayat hayat değil artık :)

Aklınızda olan mobil uygulamayı hayata geçirebilir, mobil uygulama dalında en iyi ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebiliriz.

Mobil uygulamarınızın güncellemelerini uzun yıllar tarafınıza verebilir, ardınıza bakmadan, korkmadan uzun yıllar uygulama mağazalarında uygulamanızı görebilirsiniz.

Tıkla... Hemen Teklif Verelim!
İrtibat Ofisi Konak Mah. 871 Sokak. No: 19. Kızlarağası Hanı.
Üstkat. No: 102 Kemeraltı / Konak / İzmir
0.533 666 21 21 bilgi@fikirstudyosu.com
Bizi takip edin Sosyal Ağlar


Mesai Saatlerimiz Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:30


web tasarım kurumsal kimlik tasarımı sosyal medya yönetimi logo tasarımı izmir